PANALEX vystavoval na veletrhu ve Veroně

9. 5. 2023

V termínu 3. – 7. května 2023 proběhl v italské Veroně stavební veletrh SAMOTER, na kterém vystavoval taktéž náš strategický partner, společnost PANALEX GmbH. ROLAND dodává produkty PANALEX na český a slovenský trh a tedy zejména stěnové bednění PANAWALL, PANAWALL PLUS, případě stropní bednění PANADECK naši zákazníci již důvěrně znají (více na našich webových stránkách v sekci PRODUKTY A TECHNOLOGIE nebo NAŠI PARTNEŘI, případně www.panalex.it)

Veletrh SAMOTER, patří mezi nejvýznamnější v oboru stavebnictví, je pořádán pouze jednou za tři roky a střídá se s veletrhy BAUMA a INTERMAT. Shrnuje tak nejvýznamnější inovace posledních let a zároveň představuje očekávané novinky pro nadcházející období. Výstava je zaměřena na širokou oblast stavebnictví, betonářství, stavby silnic a dalších pozemních komunikací (více na www.samoter.it)

Je milou hříčkou náhody, že hned vedle výstavního stánku PANALEX byl umístěn výstavní stánek společnosti CONDOR, kterou společnost ROLAND považuje taktéž za spřátelenou. Naše obchodní partnerství s firmou CONDOR spočívá zejména v tom, že část jejich produktů má ROLAND taktéž ve svém produktovém portfoliu – především v oblasti příslušenství podpůrných konstrukcí, podpor, lešení a výstupových věží (více na www.condorformwork.com).

S jistou mírou nadsázky by tedy bylo možné konstatovat, že produktové portfolio společnosti ROLAND, bylo začátkem května 2023 k vidění na stavebním veletrhu ve Veroně – několik fotografií z této výstavy přikládáme.